OMNOMNOM.

17:04

tak, tak. znowu macie mnie ... niestety, ale te zmiennie warunki atmosferyczne, nie pozwalają na zrobienie jakichkolwiek zdjęć co mnie wybitnie wkurwia. Zdjęcia trochę wieją  kiczem i innymi pseudo programami do obróbki zdjęć, ogólnie cały dzień jakiś taki kiczowaty, sama siebie nie poznaję ... cały dzień w butach na obcasie, godzina spędzona u kosmetyczki, druga godzina w sklepie kosmetycznym i czy ja już przypadkiem na głowę nie upadłam?! 
Moje poglądy na życie znowu zmieniły kąt o 180 stopni ... zaczęłam wierzyć w przyjaźń damsko-męską. Dziwie się że D. znosi moje gorzkie żale 24h na dobe / 7dni w tygodniu . Z tą osobą, potrafię przesiedzieć cały dzień i całą noc nawijając na wszelakie tematy, ta osoba  otwiera mi oczy na ten cały chory miłosny światek, pełen idiotów i jeszcze innych zapatrzonych w siebie kretynów, do których dyskretnie macham środkowym palcem.
Czekam na niedzielę, mam wrażenie że każdy następny dzień dłuży się o kolejne zbędne godziny. No cóż kolejny mój obalony pogląd życiowo-miłosny, zaczęłam przekraczać granicę mojej strefy komfortu, ale myślę że na dobre nam to wyjdzie. <3


mimo tych wszystkich dziwnych wywodów niczym z pamiętnika jakiejś nastolatki - uśmiecham się! :)


freezelight . just me . <3

xo.

 • Share:

You Might Also Like

7 komentujących ♥

 1. ciekawe smugi! zapraszamy do nas : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze jest mieć taką osobę w swoim życiu :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ostatnie zdjęcie najlepsze! kocham twój blog. i ten mega kolczyk! <3

  OdpowiedzUsuń
 4. hmmm ciekawe o kim mówisz
  D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w notce mowa o prawie 5 osobach. :P

   Usuń